LOGOWANIE

Zapomniałeś hasła?Rejestracja nowego konta

TWÓJ PARTNER W BIZNESIE

Nasza firma prowadzi działalność od 2007r. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki John Lennon™ w Polsce. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór polskich marek jak LORNETA, Liw Lewant, oraz Bye-Bye. Oferujemy najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach, wykonane w europejskim standardzie. Dołącz do grona naszych Klientów już dziś!

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Dzięki stałej współpracy najlepszymi projektantami okularów oraz europejskimi lakierniami oferujemy najwyższej jakości produkty, posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Wszystkie metalowe elementy opraw pokrywane są hipoalergicznymi nanopowłokami, a oprawy z tworzyw wykonane są z antystatycznych naturalnych materiałów.

DLACZEGO MY?

Hurtownia stacjonarna jest czynna 5 dni w tygodniu, dzięki czemu szybko reagujemy na potrzeby naszych Klientów. Nasz priorytet to błyskawiczne realizowanie zamówień. Standaryzacja oferowanych kolekcji umożliwia stosowanie zamienników oraz przeprowadzanie szybkich i tanich napraw serwisowych nawet po wielu latach od zakupu.

Platforma społecznościowa B2B

Dołącz do grona profesjonalistów. Kupuj, sprzedawaj, wymieniaj się doświadczeniami z innymi użytkownikami bezpośrednio na naszej stronie internetowej.